Výhrůžky za odpadlictví: spolupracuje Ministerstvo vnitra s islámskými fundamentalisty?

Co mají společného Ministerstvo vnitra, neziskovka Slovo 21 a Islámské centrum v Praze 8? Pod hlavičkou Českého Ministerstva vnitra běží program pro integraci nových cizinců v ČR. Spolupracuje na něm organizace na podporu cizinců Slovo 21 s islámským centrem Alfirdaus v Praze 8, jehož hlavou je Kuvajťan Bader Mea Eknaifith, jenž v České republice trvale žije už patnáct let. Tato informace se objevila na islámském webu „Czech Today“. Po zveřejnění Lukášem Lhoťanem z webu zmizela. http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/31147-ceske-ministerstvo-vnitra-ve-spolupraci-s-muslimy-organizuje-seminare-pro-cizince-jak-zustat-v-cr-.aspx

Islámské centrum Alfirdaus آل فردوس‬‎ je mediálně nejaktivnější islámskou organizací v České republice. Vše ukazuje na dobré kontakty tohoto islámského centra s českými úřady a politiky. Pořádají mnoho akcí propagujících islám, jako například:

  • propagační „snídaně/obědy v mešitě“ spoluorganizované vládní organizací HateFree Culture. Tento projekt má „na starosti“ Agentura pro sociální začleňování, jeden z odborů Úřadu vlády ČR.
  • konferenci českých muslimů o terorismu, na které se ukázalo, že muslimové vnímají slova terorismus a extremismus odlišně od většinové společnosti. Od pana Sáňky i od hlavního přednášejícího Dr. Muhammada Al Oteaibi z Kuvajtu zazněla slova o islámu, který je náboženstvím míru a nikdy se nešířil mečem. Přednášející nedokázali přímo odpovědět ani na otázky, zdali může muslim svobodně opustit islám. (Reflex, D-fens)
  • jeho zástupci se účastní mediálních akcí propagujících pozitivní pohled na islámskou komunitu u nás, společných modliteb i demonstrací ukazujících že islám nemá nic společného s terorismem. http://zpravy.idnes.cz/muslimove-proti-terorismu-demonstrace-fc4-/domaci.aspx?c=A160810_100043_domaci_zt

Co je špatně?

Ještě před dvěma třemi lety byla na místě „jazyková škola“. Teď se ukazuje, že to byla pouhá kamufláž. Alfirdaus pod hlavičkou „jazykové školy“ ilegálně založil mešitu ve svých prostorách na Palmovce v ulici Na Košince. Jako o mešitě se o prostorách zmiňují opakovaně ve svých materiálech čeští muslimové, stejně je dokonce nazvána i v materiálech vládní organizace HateFree Culture. http://echo24.cz/a/iVuR4/radnice-kritizuje-tajnou-prazskou-mesitu

Zástupce Alfirdaus (její šéf Bader Mea Eknaifith?) nyní na FB stránce napadl reformního muslima, bloggera Berrezougu, který dlouhodobě kritizuje nepřizpůsobivost a požadavky islámské komunity u nás. Obvinil jej prý za jeho názory z „odpadlictví“, což je v konzervativních islámských kruzích velmi vážné obvinění, rovnající se rozsudku smrti. Jak je to tedy s tím soužitím a tolerancí?

Tak vážení, už rozsudek smrti padl od wahabbistické organizace Al firdaus, kteří mi psali na FB koránské verše, které mě označují za pokrytce a za odpadlíka. Zavolal jsem jim, abych se ujistil, že to opravdu udělali a nasraně jsem jim říkal, že se nebojím a jejich kuvajtský vůdce Badr, na kterého se chystám teď podat trestní oznámení, s úsměvem přiznal, že to napsal on, a že jsem blázen. Ano, jsem blázen a tohle se zastaví teď. Wahabbisti, kteří vyhrožují odpadlictvím každému, kdo má jiný názr, nemají místo ani v Severní Africe a vůbec ne v Evropě.

Nebudu opatrny, tyhle zastrasujici praktiky pochazejici z pouste, protoze jsou proti jakekoliv svobode mysleni a misto aby s mnou argumentovali vecne mi pisou verse z Koranu, ze jsem pokrytec a druhy vers, ktery jsem neprelozil do cestiny je vers o odpadlictvi. Tady je konecna. Zavolal jsem policii a jdu podat trestni oznameni. Tihle lide nemaji tady co delat. kvuli nim jsem emigroval a jsou to oni kdo znicili i mou zem. Tak pres mou mrtvolou, tuhle zem nebudou znicit.

https://www.facebook.com/hberrezouga

 

Vyšlo na http://www.samizdat2016.cz/2017/01/vyhruzky-za-odpadlictvi-spolupracuje-ministerstvo-vnitra-s-islamskymi-fundamentalisty/

Komentáře

comments