VÝZVA K AKCI! – sdílejte – Vypalte si originální DVD IVČRN!

Vyšlo na IVČRN dne 17.11.2014 /link/

10411177_10152882000887938_876793122324108462_n

 (viz návod dole, ke stažení zde: http://www.uloz.to/x5GKp2fV/ivcrn-1-iso a doručte ho, osobně či poštou, svému starostovi, zastupiteli nebo jiné vlivné osobě, která má vaši důvěru! Má to cenu – i starostové, učitelé nebo úředníci mají dcery a vnučky a podobný neformální tlak velmi pomohl naší věci v případě petice (kteří politici a úředníci aktivně IVČRN podpořili z pochopitelných důvodů uvádět nebudeme). 

K 25. výročí od 17.11.1989 od nás toto DVD obdrželi všichni poslanci, senátoři, krajští hejtmani a primátoři statutárních měst, vybraní politici dostali též aktuální číslo džihádistického časopisu DABIQ, vytištěné na křídovém papíře. Bylo to (i přes sponzorský dar, který jsme na tento účel obdrželi) dost DRAHÉ, velmi tedy prosíme všechny členy, PŘISPĚJTE NA DALŠÍ PODOBNÉ AKCE, viz www.ivcrn.cz/donate).

Souboj s islámem ale neprobíhá v kancelářích vrcholných politiků, ten se vede v ulicích našich měst. Na každém druhém rohu kebaby s halal masem, ze kterého se financují islámské nadace, jako houby po dešti zde rostou modlitebny a muslimská „kulturní centra“, dětem a mladým dospělým je nejen muslimy, ale i sebevražednými sluníčkáři ve školách vtloukáno do hlav, že islám je náboženství míru…

Každý zastupitel, nebo úředník, jenž bude dbát, aby šariátníci museli do detailu dodržet všechny myslitelné předpisy a vyhlášky, každý učitel, který ve své škole zabojkotuje islámskou propagandu s poukazem, že občané/rodiče si to nepřejí a bude u toho mávat DVDčkem, co od vás dostal, má dlouhodobě cenu zlata.

Obsah DVD:
1. Islám jako psychosexuální patologie (Martin Konvička)
2. Interview s exmuslimkami (Pavlína Bitarová, Beátrice Radosa)
3. Cíle IVČRN (Martin Konvička)
4. Co je to halal (Jiří Barták)
5. Džihádistický časopis DABIQ vydávaný ISIL (4 čísla, angličtina, PDF)

Vypálit a poslat DVD může doslova každý (návod: http://www.cnews.cz/jak-vypalit-soubor-iso). Když říkáme, že IVČRN jste vy, úplně normální rozumní občané, kterým není lhostejný osud naší země, myslíme to naprosto vážně. Vzor dopisu a materiálů pro starosty a zastupitele (můžete si vše samozřejmě libovolně upravit):http://leteckaposta.cz/210372641

Přejete si dostávat podobné výzvy k akcím a důležitá upozornění předem na e-mail, ještě než se objeví na Facebooku? Napište na [email protected] – stačí do pole “Předmět” napsat: “Výzvy”

Diskuze k příspěvku viz link FB nahoře

Komentáře

comments