Výzva k oslovení Vlády ČR v souvislosti s rozhodováním o přijetí uprchlíků ze Sýrie

Vyšlo na IVČRN dne 12.1.2015 (link)

Výzva k oslovení Vlády ČR v souvislosti s rozhodováním o přijetí uprchlíků ze Sýrie.

Současná situace: Vláda ČR bude na svém jednání ve středu o věci rozhodovat. S největší pravděpodobností schválí přijetí cca 15 rodin (prozatím?). Výběr konkrétních rodin bude následovat. Vláda ČR si je evidentně vědoma odporu veřejnosti k přijímání muslimů, jak lze vysledovat například z vystoupení ministra vnitra Chovance v Otázkách VM. Zde sice opatrně mluvil, že by se mělo jednat o „kulturně blízké“ a dále mluvil i o syrských křesťanech, jednoznačně však přijímání muslimů nevyloučil.
http://www.ceskatelevize.cz/…/1126672097-ot…/215411030500111

——————————————–
Proto vyzýváme znovu všechny příznivce IVČRN k oslovení Vlády ČR ve smyslu, že přijímání muslimů odmítáte.
——————————————–

Již v létě, s jasně vyjádřenou podporou příznivců IVČRN, jsme zaslali Vládě ČR otevřený dopis, kde vyzýváme k přijetí uprchlíků striktně z řad nemuslimských menšin v rozsahu azylových a ekonomických možností ČR. Zejména z důvodů:
-Nemuslimští uprchlíci nemají životní perspektivu ani v okolních islámských zemích regionu a i v nich čelí programové islámské diskriminaci a útlaku. Je proto nanejvýš vhodné přijímat právě tyto uprchlíky v rámci omezených kapacit a možností ČR. Naopak, muslimské uprchlíky ať přijímají třeba bohaté země Perského zálivu a petrodolary, které dávají na stavbu mešit v Evropě, dají na jejich integraci u sebe.
-Blízkovýchodní křesťané jsou relativně úspěšnou komunitou imigrantů v Evropě. Narozdíl od muslimů. Nevytvářejí ghetta, nevnucují nikomu svou víru, nemají hypertrofovanou kriminalitu atd.
https://www.ivcrn.cz/vyzva-vlade-cr-k-pomoci-nemuslimskym-m…/

Stačí napsat krátký dopis vlastními slovy. Pro inspiraci můžete použít výše uvedenou výzvu IVČRN na přijímání nemuslimských menšin nebo dopis politikům z odkazu níže. Nejdůležitější je dát Vládě a obecně politikům najevo, že názor etnobyznysmenů z tzv. lidskoprávních NGO není názor veřejnosti ČR a imigraci muslimů veřejnost odmítá.
https://www.ivcrn.cz/vyzva-k-akci-odmitame-plosne-prijimani…/

Nejdůležitější adresy:

Úřad vlády ČR
nábřeží Edvarda Beneše 4,
118 01 Praha 1
Telefon: 224 002 111
e-mail: [email protected]

Ministerstvo vnitra
[email protected]

Ministerstvo zahraničních věcí
[email protected]

Ministři vlády:
[email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected] [email protected]

P.S. ministr pro sociálně-inženýrská zvěrstva Dientsbier vynechán záměrně 

Islám v České Republice nechceme
Islám v České Republice nechceme

 

Diskuze:

Komentáře

comments