Výzva rodičům, nenechte děti napospas propagandě.

Vyzýváme rodiče, dohlédněte na to, co se vaše děti učí!

Víte, co se učí vaše děti?

Děti jsou naše budoucnost a klíč k budoucnosti toho kousku Zeměkoule, který nazýváme domovem. Pokud se o ně nebudeme starat my, postará se PCMC školství soušky Valachové.

Vyzýváme rodiče, aby začali hromadně protestovat proti nebezpečným nesmyslům, které jsou jejich dětem ve školách sypány jako písek do hlavy, aby se začali zajímat o to, co se ve školách učí a neváhali ostře kritizovat ředitele škol. Pokud tuhle propagandu nepodrobíme spravedlivé kritice, pokud nebudeme hlídat, co naše děti učí, dočkáme se zblblé mládeže náchylné udělat z naší země multikulturní peklo podobné Belgii, či Švédsku.
Myslíte si, že se nic hrozného nemůže dít? Optejte se dětí na to, co se učí o islámu, co jim říkají o České historii a kultuře. Ptejte se, jakou novou brožurku dostali (za naše peníze) od Evropské Unie.

screenshot_211

Například v rámci filmového festivalu Jeden svět pro střední školy nedávno po promítání překvapila místo besedy islámská indoktrinace od radikální saláfistky Červenkové. Dvě hodiny poslouchat, jak je islám mírumilovné náboženství a Mohamed jaký byl dobrodinec, to už děti ovlivní. Už jednou jsme členy této partičky zastavili s jejich projektem “lakujeme islám na růžovo” pardon, islám očima českých školáků. Ministerstvo od nich tehdy dalo ruce pryč. Články v médiích, přednášky a učitelé propagují multikulturní rozmanitost, která, jak moc dobře víme, nefunguje. Cpou nám muslimy jako partnery našich dcer, Mluví o nich jako o zachráncích vymírající Evropy.

Plíživé multikulturní nalejvárny už od základky v běžných školních hodinách ukládají dětem do hlav, že my jsme ti špatní, musíme se přizpůsobit, nesmíme kritizovat, musíme vydržet šikanu, násilí, zabíjení. Vyzýváme rodiče a učitele, aby se začali zajímat o to, co se ve školách učí a neváhali ostře kritizovat vedení škol. Pokud se nebudeme zajímat o to, co se naše děti učí, dočkáme se zblblé mládeže náchylné udělat z naší země multikulturní peklo podobné Belgii, či Švédsku. Učitelé to dnes mají těžké nejen s multikulti, ale i s nevychovanými dětmi a jejich rodiči, proto moc dobře ví, jak pár rodičů od rány stačí, aby pohli s ředitelem, nebo nějakou kolegyní, a kdy JINDY už bychom měli být od rány, než když jde o naše DĚTI?

Takže zajděte za ředitelem, stěžujte si, klidně dělejte scény, třeba se domluvte a navštivte je ve větším počtu, nebojte se, to ředitelé se bojí. Pokud nebudeme vytvářet tlak dnes, přijdeme o zítřek. A obecně starat se o to, co se učí naše děti je dobře islám neislám.

Pro lepší představu přinášíme dva maily čtenářek.

„Dobrý den, tak včera byla moje dcera (15)na filmu a přednášce pro školy Jeden svět. Chtěla bych všechny rodiče varovat, aby si zjišťovali kam své děti se školou pouští. Z toho, co mi dcera řekla, jsem byla v šoku.

Přes dvě hodiny poslouchat o tom jak je islám mírumilovné náboženství a Mohamed jaký byl dobrodinec. Diskuze vedená paní Romanou Červenkovou (pozn.: česká konvertitka, fundamentalistka, která obhajuje šaríju a kamenování) byla spíše agitací. Nechápu, jak mohl někdo této osobě dovolit přednášet něco žákům středních škol. Cpát jim do hlavy, že za ruskou okupaci si můžeme sami. Tvrdit že muslimové mají právo si u nás stavět mešity a pokud jim to nedovolíme, nemůžeme se divit, že se pak uchylují k násilnostem. A takto by se dalo pokračovat dál a dál. Osobně si myslím, že tady někdo hodně přestřelil. Když to shrnu tak jsem vlastně dceru poslala na nábor muslimů v Čechách schválený ministerstvem školství a ještě za to zaplatila 60kč.“

Odkazy k tématu:
————————–
Jeden svet na skolach projekce

„Nemuslimy je možné vraždit“ říká česká muslimka Romana Červenková

Druhý dopis (bez úprav)

„Dobry den,
nejde o zvelicovani, moda ruznych “smeru” mate hlavu divkam mezi 10-20 lety, mam ve svem okoli matky jejichz dcery, ktere jsou neuspesne v seznamovani a randeni s ceskymi kluky, podlehaji smerum, ktere jim ze vsech stran vsugerovavaji casopisy pro nactilete, propaganda v televizi a v neposledni rade i spravne “vyskolene” pedagozky.

Neverila jsem jak je lehke vnutit diteti, ze byt popularni je snadne, staci kdyz se bude vodit za rucicku holka s holkou, kluk s klukem a nebo se holka necha “zbouchnout” multikulturnim “obohacovacem”. Nebo, ze snatek je prezitek, vznikne nam generace lidi bez soudrznosti.

Sama jsem byla atakovana vychovnou poradkyni zcela bez priciny, stacilo, aby se muj syn snazil vylhat z prusvihu a byl to dost sileny zazitek. Z pozice moci skolni poradkyne mi psycholozka SOU zavolala, urazela me, vyhrozovala mi socialkou – aniz by me kdy videla osobne a to bylo synovi 19 let. Jak asi musi byt rodicum deti pod zakonem…Ti nejspis maji i strach.

Kdyz toto zmagorene stado z gender a podobnych fakult formuje mysl adolescentu, je kazdy clanek, nebo veta dítěte, která dospelym pripada nepodstatna jen potvrzeni toho co jim vtloukaji do hlav….vcetne vzniku noveho evropskeho cloveka bez identity…..kde k sakru prisli na to, ze muslim je zaklad pro noveho evropskeho cloveka.

Nikdy jsem nebyla aktivni, ale vzpomela jsem si na rceni “I kapka kamen prorazi”……a myslim, ze prave na tom je postaven nynejsi pokus o zmenu Evropy, kdyz to neslo valkami.

Kdyz se rekne “humanitarni bombardovani”…lide to prijmou , protoze humanita je slovo spojene pouze s kladnou asociaci, kdyby se pouzila formulace/protimluv “lidske bombardovani”…lidem by doslo, ze je to spatne.

Kdyby pojmenovali VS studijni smer gender indentity cesky, lidi by se studentum smali, tak jak to udelal prezident Zeman se skupinou P…. R….,jen prelozil vulgarizmus z anglictiny do cestiny, elegantni, snadne, ucinne a skupina zmizela z našeho medialniho sveta. „

 

Další odkazy k tématu:

Indoktrinace ve školách:

https://www.ivcrn.cz/indoktrinace-ve-skolach-media-propaguji-manipulativni-vyukovou-metodiku-o-imigrantech/

http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Stanislav-Dupac-100469/clanek/Proislamska-a-proevropska-indoktrinace-ve-skolach-pokracuje-65844

A perlička nakonec, o které jste jistě už slyšeli:

Islámský tábor pro děti: http://islamtaborcz.tumblr.com/post/141161261388/zpr%C3%A1va-o-prvn%C3%ADm-konan%C3%A9m-isl%C3%A1msk%C3%A9m-t%C3%A1bo%C5%99e-pro

Kdyby vás zajímalo, jak začíná islámský fundamentalismus, tak přesně takhle. Fundamentalistickým modlícím táborem pro děti.

Cílem tábora bylo:
– Náboženská indoktrinace („Posílení muslimské identity a náboženského cítění“)
– výcvik děvčat k nerovnoprávnému postavení striktně oddělenou modlitbou, nutným doprovodem mužského majitele a povinným zahalováním včetně malých děvčat.
– Výcvik veřejně projevovaného fundamentalismu od hidžábu po ostentativní veřejné modlitby („V rámci dosažení tohoto cíle jsme úmyslně vykonávali některé modlitby při výletech na veřejnosti a jako jednu z podmínek účasti jsme měli, aby dívky po celou dobu tábora nosily šátky“)
Děti si propříště žádaly víc disciplíny a striktnější pravidla. Přijdou na řadu burky?

Piště, choďte, volejte řediteli :), nenechte své děti vyrůstat v propagandě. Většina z nás to ještě zažila, ale taky víme, že tahle propaganda je mnohem nebezpečnější, té bolševické jsme nevěřili a děti to věděly.

Komentáře

comments