Vzkaz polského bojovníka v řadách IS: “Rozehráli jste válku na našem území a teď pláčete, že ji my přinášíme na vaše teritorium? Zamyslete se nad tím, dokud máte čas. Toto je válka – uvidíte za nedlouho.”

Vyšlo na IVČRN dne 8.8.2015 (link)

Kdyby to všechno byly jen výhrůžky “osamělých vlků”, byli bychom “pouze v ohrožení osamělých vlků”. To znamená (ze zkušeností z Evropy) sem tam nějaký teroristický útok, několik mrtvých, několik zraněných…

Taková situace by zde byla pouze v případě, že bychom nebyli svědky masové migrace z islámských zemí, radikalizace uvnitř Evropy a propojování zfanatizovaných muslimů s fanatickým Islámským státem. Také by musela být naplněna podmínka ochrany hranic.

Přesunutí válečné zóny z Blízkého Východu na Západ je pouze otázkou přesunu vojáků a přesunu zbraní. U vojáků Islámského státu máme tu nevýhodu, že nenosí uniformu. Vlastně nemáme žádnou šanci (kromě tajných služeb s pramalou efektivitou) odhalit, kdo z přicházejících uprchlíků z válečné zóny je či není vojákem Islámského státu.

A zbraně? Máme jich v Evropě málo?

http://news.ivcrn.cz/276-polak-bojujici-v-is-polakum-zemrete-stejne-jako-vsichni-kdo-neveri-v-allaha

polsko_bojovnik_is

Diskuze:

Kdyby to všechno byly jen výhrůžky “osamělých vlků”, byli bychom “pouze v ohrožení osamělých vlků”. To znamená (ze zkuš…

Posted by Islám v České republice nechceme on 8. srpen 2015

Komentáře

comments