Vzkazujeme ministryni školství Valachové: “Tak takhle ne, dámo. Na děti a školský systém, nám sahat opravdu NEbudete. Ne bez boje.”

Vyšlo na IVČRN dne 21.9.2015 (link)

Přeloženo do srozumitelné řeči – Ministerstvo školství pod vedením ultrasluníčkářky Valachové (pracovala jak pod Dienstbierem, tak u Šabatové) připravuje systematické ústupky dětičkám bigotních machometánů, pravděpodobně halal maso na požádání, ručníky na hlavách již od mateřských školek, výjimky na plavání a hodiny biologie aby muslimský potěr vyrůstal přesně podle šaríi a hlavně zastrašování a šikanu všech, co se tomu postaví. Zároveň se na různých “sensitivity” kurzech napakují etnobyznysmeni.

valachova_dienstbier

Tak takhle ne, dámo. Na děti a školský systém, nám sahat opravdu NEbudete. Ne bez boje.

idnes: “Ministerstvo školství chystá konkrétní kroky, aby bylo připraveno reagovat na případný příchod většího počtu dětí uprchlíků do českých škol. “My nezačínáme v České republice úplně na zelené louce, samozřejmě dokážeme už v rámci stávající vzdělávací soustavy a stávajících škol reagovat na potřeby dětí,” poznamenala ministryně školství Kateřina Valachová. Přesto je podle ní nutné připravit se třeba na příchod dětí ze zemí či kultur, na které zatím nejsou učitelé zvyklí a běžně připravení.”

sabatova_valachova

Diskuze:

Přeloženo do srozumitelné řeči – Ministerstvo školství pod vedením ultrasluníčkářky Valachové (pracovala jak pod…

Posted by Islám v České republice nechceme on 21. září 2015

Komentáře

comments