Vzpomeňte na Breivika? Ne, jen se nezapomeňme bavit.

V Paralelní polis chtěli uspořádat debatu o přínosu LGBT aktivismu u nás, ale levičáci neunesli, že si tam dovolili pozvat i kritiky.
Lituju LGBT lidi, že za ně tady mluví agresivní levicový extremista s touhou buzerovat ostatní zákazem přechylování a binaritou záchodků, který ve snaze o diskusi vidí holocaust…

Odmítnout účast na debatě je samozřejmě právo každého. Ale když si stěžujete, že v diskusi dostal místo extremista, zatímco jste taky extremista, který vyzývá k násilnému omezování základních lidských a politických práv lidí s jiným názorem, je to, řekněme, zaznamenáníhodné. Problém je pořád ten stejný, o kterém píšu už pár let: pravicový extremismus společnost zná a kritizuje, zatímco levicový extremismus si navykl, že je nejen tolerován, ale dokonce očekává, že bude přijímán jako legitimní ideologie. Na vysokých školách, ve skautu, na každém druhém hudebním fesťáku. Extremistická Klinika s marxistickou knihovničkou a přednáškami jak narušovat cizí demonstrace dokonce dostala cenu Nadace Charty77. Taky vám to nepřijde v pořádku? A je úplně jedno, co přitom máte v kalhotách, že?

Podobně zakázali mluvit Dawkinsovi o islámu, podobně antifa v Něměcku donutila zavřít židovské knihkupectví…

Takže to není všechno, bude to pokračovat.
Nejdřív sabotují veškerou diskusi, vyvolají napětí, rozbijí pár výloh, zapálí pár aut. Pak začnou mlátit lidi na ulicích. A rozdělení společnosti je hotové, nemožnost vyjádřit svůj názor, rozdílný metr při posuzování zločinů levice, které budou označovány za protesty a demonstrace povede k frustraci lidí, kteří chtějí normálně žít. A nakonec? Nakonec někdo tyhle neolevicové , zelené, egoistické, psychopatické blbečky začne mlátit taky. Vzpomeňte si na Breivika.
Toho vytvořily podobné kreatůrky jako je Feryna.
I když je to vyhrocené, tak je diskuse poměrně vtipná, absurditu celé situace vystihlo dost lidí.
Jen v diskusi se totiž odhalí ty největší nesmysly a nejstupidnější názory extremistů ze všech koutů politického světa.

Oba názorové extrémy vystihuje asi nejlépe toto:

Nezapomeňte se bavit 🙂

https://www.facebook.com/events/1870571419858852/permalink/1873055759610418/?comment_id=1873097809606213&notif_t=event_mall_reply&notif_id=1500980953194191&pnref=story

Komentáře

comments