Vzpomeňte si na osud této dívky, až vám zas někdo bude tvrdit, že islám je naprosto v pohodě

Vyšlo na IVČRN dne 30.4.2015 (link)

stoning3Spousta věcí, které se dějí na území ovládaném islámem, se do médií vůbec nedostanou. Víme o tom, že rodiče zabíjí své děti, protože odmítly islám nebo jsou homosexuální, říká se tomu vražda ze cti. Jen vloni přiznalo Turecko 294 vražd ze cti, v Pákistán před několika lety přiznal 10 000 zavražděných ročně. Převážně dívek, které nechtěly žít dle diktátu islámu, který je jako jediná ideologie na světě prudce protiženský. Na to už jsme si tak nějak zvykli. Muslimové prostě občas zabijí své dítě a sousedi je kryjí před sekulárními vládami a dál je zdraví na ulicích, pohoda. Asi ty hodnoty.

Občas se ale z islámských rájů dostanou ven ještě šílenější zprávy. Aisha Ibrahim Duhulow byla 13letá somálská dívka, která byla znásilněna třemi ozbrojenci, když šla k babičce. Její město Kismayo (180 000 obyvatel, taková větší Plzeň) tehdy ovládala islámská skupina Aš Šabáb, které právo bralo pouze ze šaríe. V normální společnosti by jí asi začala pomáhat psychologická poradna a úchylové byli dopadeni. Ne tak dle islámu. Dle islámu byla jako znásilněná obviněná z cizoložství a po násilnících se nikdo nesháněl!

K její popravě došlo na stadionu 27. října 2008, kamenováním, přihlíželo 1000 lidí. Dívka bojovala s vězniteli. Křičela: “co po mě chcete, nejdu, nejdu, nezabíjejte mě!”. Zahrabali ji do země, až jí koukala jen hlava. 50 mužů po ní následně házelo kameny. Šaría určuje i velikost kamenů, takže nebyly ani příliš velké, aby náhodou neumřela hned, ani příliš malé. Po deseti minutách už se jim zdála mrtvá, tak ji vyhrabali, zdravotní sestra ověřila, že ještě žije, tak ji znovu zahrabali po krk a házeli kameny, dokud žila.

Z události nejsou žádné fotky ani videa. Islám se před osmi lety ještě necítil tak silný jako dnes v Islámském státu a ještě se zvěrstvy tak moc nechlubili. V roce 2012 bylo město Kismayo osvobozeno somálskými vládními silami. Hnutí Aš Šabáb je dnes oficiální metastázou islámského státu, přijalo i stejnou vlajku.

Vzpomeňte si na osud této dívky, až vám zas někdo bude tvrdit, že islám je naprosto v pohodě.

Případ je popsán na anglické Wikipedii:http://en.wikipedia.org/wi…/Stoning_of_Aisha_Ibrahim_Duhulow , přeložíte to někdo do češtiny? (překlad prosíme zaslat na [email protected]) Díky.

Diskuze:

Spousta věcí, které se dějí na území ovládaném islámem, se do médií vůbec nedostanou. Víme o tom, že rodiče zabíjí své d…

Posted by Islám v České republice nechceme on 29. duben 2015

Komentáře

comments