Z besedy na pražském arcibiskupském gymnáziu (Alrawi, Pelikán, Doležal, Lhoťan): “Antisemitismus je v pořádku, kritika islámu je extremismus”

Vyšlo na IVČRN dne 1.7.2015 /link/

islam_pic_holocaust

Beseda na pražském arcibiskupském gymnáziu (Alrawi, Pelikán, Doležal, Lhoťan) – antisemitismus je v pořádku, kritika islámu je extremismus.

Suma sumárum:

První, co (někteří) studenti a absolventi udělali, bylo, že se pokusili debatu zakázat. Ostře vyhraněné názory podle nich nemají na škole co dělat.

Druhá věc: Když někdo z pozice muslima vyzývá ke kamenování jinověrců a uráží židovskou modlitbu, je to O.K. Rozhodně nic urážejícího.

A konečně třetí hlas říká, že když už takové extremisty (a míněn jsem já, ne pan Pelikán) ukázat studentům živé, tak jedině poté, co studenti projdou školením, co si o probíraném tématu mají myslet.
Tu třetinu účastníků – studentů i pedagogů – kterou pohoršil pan Pelikán tak jako mne, fakt lituju, jaké mají studenty či spolužáky.”

stažený soubor

Po publikování tohoto článku autorovi začaly chodit maily z Orientálního ústavu Akademie věd od našeho fanouška Bronislava Ostřanského. Na islám jim prej nemáme šahat...

http://www.reflex.cz/…/jiri-x-dolezal-orientaliste-islam-ne…

krestanstvi3

 

Diskuze:

Beseda na pražském arcibiskupském gymnáziu (Alrawi, Pelikán, Doležal, Lhoťan) – antisemitismus je v pořádku, kritika isl…

Posted by Islám v České republice nechceme on 1. červenec 2015

Komentáře

comments