Z blogosféry: O zlém náckovi a hodném multikulturalistovi

Vyšlo na IVČRN dne 8.9.2015 (link)

Velice vtipné a pobavilo:
ZLÝ NÁCEK považuje ideologii, která hlásá nepřátelství k ateistům, ženám, ale i vyznavačům všech světových náboženství kromě islámu samotného, za netolerovatelnou. Nelíbí se mu, že se Korán, jenž je souborem příkazů přímo od Boha, zabývá ze 70 % tím, jak mají muslimové nakládat se svými nepřáteli (pokyny se pohybují na škále od “nechat žít, dokud jsou užiteční jako otroci” po “zabít”). Nelíbí se mu, že každý muslim, který se pětkrát denně modlí, prosí pětkrát denně Boha, aby se nemuslimům stalo něco zlého.

HODNÝ MULTIKULTURALISTA Korán nečte, protože je narozdíl od buranského nácka informován, že se tato kniha dá pochopit pouze v araštině. A v arabštině slovo “zabíjejte” znamená “milujte”, “usekněte prsty” znamená “připravte pohoštění” a “bijte ženy” znamená “pomáhejte ženě s břemenem”. Je si vědom, že islámu škodí lidé, kteří Korán špatně pochopili. Proti nim by bojovali vzděláním. Je třeba naučit všechny členy Islámského státu arabsky, aby Korán pochopili správně jako všichni hodní multikulturalisté.

http://tomaspicl.blog.idnes.cz/c/475802/zly-nacek-a-hodny-multikulturalista.html


 

A ještě malý bonus, nejen pro milovníky Beatles 🙂

pic_is_beatles

 

Diskuze:

Velice vtipné a pobavilo: ZLÝ NÁCEK považuje ideologii, která hlásá nepřátelství k ateistům, ženám, ale i vyznavačům vš…

Posted by Islám v České republice nechceme on 8. září 2015

Komentáře

comments