Z pošty: UČITELKA

Vyšlo na IVČRN dne 5.12.2015 (link)

pic_deti_islam

Mám prosbu na ostatní kolegy – učím na 1.stupni 2 muslimy, dívku a chlapce. Jsou velmi šikovní, ale….odmítají mi z důvodu náboženství dělat spoustu činností – nesmí kreslit, vystřihovat, vybarvovat, modelovat…nic, co má oči (lidi, zvířata, pohádkové postavy,…), nesmí zpívat, vytleskávat rytmus, tančit, zobrazovat nic, co souvisí s křesťanstvím (hvězda, zvonek,…) v podstatě každý den řeším, že něco nesmí.
Třeba na HV mohou jen odříkat text písničky a psát noty, takže teoreticky je nemám moc za to klasifikovat. Vedení se k situaci staví alibisticky, nechtějí si dělat problémy a prý si mám zvykat, bude hůř. Nejde mi to “pod fousy”, proč jim mám toto tolerovat…je to pro mne nová situace, poradil by mi prosím někdo, co mohu jako pedagog vyžadovat? Omlouvám se za anonymitu, je to dost citlivé téma….
a ŘEDITEL ŠKOLY
Coby učitel a letitý ředitel povím na rovinu: Jestli je ředitel(ka) srab, tak těm dětem podepíše individuál a zprostí je toho. Prostě budou nehodnocené a ředitel si bude libovat, jak to vymyslel. A bude to legální. Takoví blbi jsou nebezpečnější než islamista s pásem semtexu kolem těla. A budou nám škodit daleko víc. Naší společnost nerozloží ti Arabové, ale srabi ve vlastních řadách.

kids_is1

Odpovědi a rady hledejte popř. přidejte v diskuzi:

z pošty – UČITELKAMám prosbu na ostatní kolegy – učím na 1.stupni 2 muslimy, dívku a chlapce. Jsou velmi šikovní,…

Zveřejnil(a) Islám v České republice nechceme dne 5. prosinec 2015

 

 

Komentáře

comments