“Za pár let budete naši otroci, jste prodejní psi, všechny si vás koupíme”, nám vzkazují muslimové, studující na našich vysokých školách

Vyšlo na IVČRN dne 29.5.2015 (link)

Napadení našeho petičního stánku studenty Lékařské fakulty UPOL (zrovna) v Olomouci není zase až takovým překvapením.

O incidentu jsme informovali v samostatném článku ZDE.

Vedení univerzity a lékařské fakulty příliš zbožným muslimům – zdá se – vyloženě nahrává. Zřídili dokonce “horkou linku” pro nebohé potenciálně tejrané hidžábky přímo k rektorovi (viz rozhovor).

Fundamentalistický muslim má zjevně mnoho důvodů chovat se v Olomouci nadřazeně a urážet jeho obyvatele stylem, jaký jsme ve čvrtek zažili na stánku: “Za pár let budete naši otroci, jste prodejní psi, všechny si vás koupíme”.

Zatím vše nasvědčuje tomu, že je vedení univerzity a Lékařské fakulty před salafistickým intergalaktickým slizem v hlubokém úklonu – největší chyba, kterou může káfir v tenhle moment udělat.

10404471_10153384131657938_7630338386000390976_n

Rozhovor doporučujeme přečíst celý.

http://olomoucky.denik.cz/zpravy_region/muslimsti-studenti-v-olomouci-odmitam-polarizaci-rika-prodekan-mediciny-20150123.html

 

Prohlášení leadera IVČRN, doc. Martina Konvičky ke stažení ve formátu PDF:

https://www.ivcrn.cz/wp-content/uploads/2015/05/islamisty-je-treba-vyhostit.pdf

————————————-

A dodatkem, plytká “obhajoba” jednoho ze skupinky muslimských agresorů (link):

Už to z nich leze. Proč rovnou neřekli, že skupina agresivních islamofobů (ve složení dvě ženské a jeden chlap) napadla 20 mírumilovných, sluníčkových náhodně kolemjdoucích muslimů? “Páteční rozmíška na náměstí byla důsledkem osobních nadávek a vulgárního chování osob obsluhujících stánek vůči jednomu ze zahraničních studentů,” Muhammad Naiman, medik a svědek konfliktu.
“Osoby obsluhující stánek” tohle nařčení pana Muhammada Naimana kategoricky odmítají a zvažují v této věci další právní kroky.
http://www.denik.cz/…/cizinci-slovne-napadli-organizatory-p…

Diskuze:

Napadení našeho petičního stánku studenty Lékařské fakulty UPOL (zrovna) v Olomouci není zase až takovým překvapení…

Posted by Islám v České republice nechceme on 29. květen 2015

Komentáře

comments