Začala nová ofenzíva multikulti propagandy. Melou z posledního?

Sledujete nevěřícně česká média? Začal nový, možná už poslední, pokus o tažení “tvrdého jádra” za eurounijní diktaturu a kvótové přidělování imigrantů z třetího světa. Kdy jsme naposledy četli tak agresivní manipulativní agitky?

“Nenávist, útoky, rasisté, samozvanci a zaprodanci”

Všechny agitační články používají staré metody, známé z dob Rudého práva: záměrné vzbuzování strachu, zkreslování reality, emotivní líčení “nepřítele”, lhaní nebo “manipulaci s realitou”. Příspěvky extremistů vydávají za obecná stanoviska – DVTV si pozvalo islámskou fundamentalistku Richterovou, aby lkala jak se bojí vycházet na ulici, Trachtová z iDnesu za názor odborníka vydává bludy levicového extremisty spojeného s Klinikou…

Však je také píše známá galerka levicových vítacích aktivistek: rudozeleno-islamofilní Aneta Černá Bednářová z INFO.CZ, zasloužilá proimigrační agitátorka Šárka Kabátová z Lidovek, extremistka Zdena Trachtová z iDnesu.

Naposledy vytáhli s touhle nechutnou kanonádou před dvěma lety proti kritikům vítací politiky – a pak se rychle ukázalo, že ti údajní “extremisté, xenofobové” měli naprostou pravdu: místo obohacení přišly teroristické útoky, kriminalita a nezvládnutelná ekonomická zátěž. Na chvíli zalezli, protože jim ty jejich lži lidé omlátili o hlavu. Teď migrofanatikům a propagátorům unijního multikulti zase otrnulo a cítí poslední šanci, jak urvat svůj díl moci, než se celý systém složí.

Melou z posledního?

Připravte se na další kýble hnusu, iracionality, citového vydírání, trapné propagandy a ukrajování občanských svobod. Tlak na politiky i veřejnost bude obrovský. Starý systém se drolí a tvrdé jádro kope z posledního. Rétorika se mění, politický odpor sílí. Přichází změna, i politici jsou pragmatičtí. To, že na Evropu táhne půlka Afriky, už Merkel-Juncker-Schulz a jejich fanoušci se svojí vítací politikou nakonec prostě neustojí. Jaká bude ta nová, záleží i na nás.

 

Převzato a upraveno podle textu z FB Evy Svobodové

Komentáře

comments