Základy tauhídu u soudu opět potvrzeny jako wahabisticko-salafistická literatura

Vyšlo na IVČRN 30.3.2016 BREAKING: Včera 30.3.2016 proběhlo další soudní líčení s mohamedánem Sáňkou, který jako předseda Ústředí muslimských obcí / Islámské nadace nechal přeložit a vytisknout salafisticko-wahabistickou knihu Základy Tauhídu od Bilala Philipse. Dnes druhý znalec potvrdil, že se jedná o wahabistickou příručku, která šíří nenávist vůči nemuslimům, sekulárním vládám a demokracii.
A POZOR – VLÁDNÍ propagandisté z Hate Free (Houdek, Valůch, Cerman) propagují HALAL oběd v nové pražské mešitě, kterou organizuje ORTODOXNÍ muslimka Gamal-Richterová, která studovala na Islámské online-univerzitě MUSLIMSKÉHO RADIKÁLA  BILÁLA PHILIPSE, který tuto knihu Základy Tauhídu NAPSAL.
TO podal exmuslim Lukáš Lhoťan, kterého za to kritizuje také umírnění muslim a bloger Berrezouga, který se podílel na překladu.

Více informací o případu zde:
https://www.ivcrn.cz/policie-ukoncila-vysetrovani-sireni-radikalni-islamske-knihy-v-cesku-padla-i-obvineni/
https://www.ivcrn.cz/pouziti-%C2%A7-403-trestniho-zakona-v-souvislosti-s-islamem/

Část knihy:
Zaklady-tauhidu

Více informací k případu: http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/kniha-zaklady-tauhidu-siri-podle-znalce-nenavist-k-neislamskym-vladam–1598552

http://www.novinky.cz/krimi/398975-kniha-kvuli-ktere-je-zalovany-muslim-sanka-vyzyva-podle-islamologa-k-nenavisti.html

Starší zprávy:
http://zpravy.aktualne.cz/domaci/muslimove-chystaji-po-razii-v-modlitebnach-ustavni-stiznost/r~c932c28aec0311e38a4f002590604f2e/

 

Komentáře

comments