Vyšlo na blogu iDnes 25.1.2016 (Marta Albahri), protože se link zdá polofunkční přesdílena záloha sem:
Proč je nám denně nalháváno, že je “imigrační peklo” daleko? ​Proč média a hlavně samotné oběti muslimů mlčí o násilí? Kdo má a bude mít prospěch z islamizace naší země? 
To jsou základní otázky…

Před pár měsíci – přesněji 18. července roku 2015, v době, kdy jsem ještě byla druhou muslimskou manželkou Syřana, jsem měla možnost vyslechnout prohlášení předsedy syrské komunity v České republice.

Pan Doc. Ing. Hassan Charfo, DrSc. prohlásil

“Syřané žijí v ČR více než šedesát let. Nikdy s nimi nebyl ani nebude žádný bezpečnostní problém. Téměř všichni jsou vysokoškoláci ze všech oborů a tudíž jsou pro jejich druhou vlast velkým přínosem. Jsou velmi dobře integrováni, v jejich řadách najdete senátora,primátora, představitele vysoké politiky i kandidáty do voleb na všech úrovních.”

Již tehdy jsem měla chuť pana Charfa veřejně napadnout za lži, kterými se snaží v české veřejnosti vzbudit dojem chudáčků vzdělaných Syřanů – bezúhonných, pracovitých a hlavně přínosných.
Během oněch 10 let, co jsem byla muslimskou manželkou, jsem měla možnost pár takovýchto lidí poznat.

Například pana Ahmeda Abrouche – člověka a přítele pana Ing. Naziha Albahri(bývalý “manžel”) a společníka v královéhradecké mešitě při pátečních modlitbách.  Pan Abrouch byl také člověk od rodiny, který neváhal podvádět svoji ženu s náctiletýmí dívkami, přestože byl “správný muslim”. Člověk, který se podílel na mnoha nekalých činnostech a mimo jiné i pašování drog z Nizozemska, za které byl společně s dalšími dvěma Syřany v prosinci 2015 odsouzen ke 4 – 6,5 letům vězení. (více v odkaze pod článkem)

Dva z nich dokonce pobírali příspěvky od úřadu práce. A nešlo o žádné drobné, jako nezaměstnaní brali až 14 tisíc měsíčně, k tomu navíc podporu na bydlení!!!

Další případ tentokrát 22-letého Syřana, který v roce 2012  sexuálně zneužil 20-letou dívku v Hradci Králové a o necelý měsíc se o to samé pokusil u 12-leté dívenky se slovy: “že když nebude křičet, bude se jí to líbit.” Tomuto chlapci dělal tlumočníka opět pan Ing. Nazih Albahri. Díky jeho pomoci a radám rodině byl zvrhlík shledán nemocným a dostal nižší trest v délce pouze jednoho roku. V novinách se pro bezpečnost Vaší komunity uvádělo muž z blízkého východu a později Asie. (více v odkaze pod článkem)

Dále si vzpomínám na případ z roku 2007, ve kterém nedaleko Brna jiný civilizovaný Syřan ubodal přítelkyni ze žárlivosti 19 ranami nožem!

Ano, můžeme zase polemizovat, že žena na nůž 19-krát spadla sama.  Tento muž dostal 12,5 let vězení a za 3 roky jistě obohatí o svoji vzdělanost další české dívky. (více v odkaze pod článkem)

poslední zmínku o Syřanech mám pro Vás následující:

Na jaře roku 2013, můj otec, člověk, který mě vždy bránil a držel nad vodou celých 10 let, odvedl do školky mého syna, kterého mám společně s panem Ing. Nazihem Albahri a když vyšel ze školky, byl brutálně fyzicky napaden. Bylo mu těžce ublíženo na zdraví s trvalými následky. Pan Albahri mu když ležel na zemi v tratolišti krve řekl: ”Chtěl si válku, budeš ji mít.”

Zkuste se vžít do mé situace, když mi pak otec přišel domů bez zubů a celý od krve, když jsem trávila hodiny na kriminální policii a výsledkem bylo odložení případu.

Představte si moji reakci jako matky, když tento samý člověk, můj dnes již bývalý muslimský manžel, plánoval v roce 2014 zavlečení našich společných dětí přímo v hradecké mešitě neznámo kam a pokusil se padělat jejich cestovní doklady. Opět byl případ vyšetřován a odložen pro nedostatek důkazů.

A teď se Vás zeptám, pane Charfo!

Co nám muslimové ze Sýrie jako jste Vy (lhář) a další výše zmínění mohou dát pozitivního a přínosného, krom neustálého strachu o život nejen nás občanů, ale především našich dětí?

Kolik takových žen jako jsem já máme v republice, kolik žen je denně ponižováno a psychicky týráno muslimem jako jsem byla já? Kolik žen se bojí o svůj život a tak raději mlčí?

Budou jich desítky!  Možná stovky! Přeci Víme, co islám přikazuje muslimům dělat s každým, kdo se postaví proti této ideologii.

Máte následovat příklad svého “proroka” a ten, když jednou za ním přišel jeden muž a řekl mu, že chce odejít od islámu, tak ho prorok vyslechl a dvakrát ho nechal odejít.
Když muž přišel potřetí, řekl mu, že může odejít, aby činil jak se rozhodl.

A když se společníci ptali, proč ho nechal odejít, když ten muž se vzdal islámu,
tak řekl, že je to jeho svobodná vůle a POKUD NEBUDE BOJOVAT PROTI ISLÁMU, PAK MU NEMÁ BÝT UBLÍŽENO. V opačném případě si všichni domyslíme co následuje…


Vyzývám tímto občany stále ještě ČESKÉ republiky:

“TRVEJME NA POSTOJI NEPŘIJÍMÁNÍ MUSLIMSKÝCH IMIGRANTŮ. TRVEJME NA NEPŘIJÍMÁNÍ, DÍKY KTERÉMU BUDOU MÍT NAŠE DĚTI VĚTŠÍ ŠANCI NA DĚTSTVÍ BEZ ZNÁSILNĚNÍ A FYZICKÉHO NAPADÁNÍ, KE KTERÉMU DOCHÁZÍ JIŽ DNES NEDALEKO HRANIC NAŠEHO STÁTU.“

Marta Albahri
exmuslimka a hrdá členka Bloku proti islámu

Odkazy: 

http://hradecky.denik.cz/zlociny-a-soudy/syrane-brali-podporu-presto-stvorili-pestirnu-do-ktere-investovali-pres-milion-20151221.html

http://www.novinky.cz/krimi/274352-cizinec-zneuzil-nezletilou-a-znasilnil-zenu-v-hradci-kralove.html

http://zpravy.idnes.cz/syran-dostal-12-5-roku-po-vykazani-zabil-druzku-foo-/krimi.aspx?c=A071016_143943_krimi_cen