Zaplní IVČRN na přelomu roku Letnou?

Vyšlo na IVČRN dne 13.5.2015 (link)

Co myslíte?

ivcrn_vlajka_vlaje_picKdyž jsem o “naplněné Letné” mluvil s redaktorem jednoho deníku, pochybovačně se šklebil a nejinak se tvářila řada kolegů, s nimiž se jinak plavím na jedné lodi. Jenže vývoj mi dává za pravdu …

Řekl jsem tehdy (byl to rozhovor pro iDnes krátce po Hradčanské demonstraci IVČRN), že nám trvalou kampaň zajistí na jedné straně islámské zvrhlosti, na druhé – naprosto neschopná politika západu, jakož i stále šílenější reakce západních mediálních, akademických a kulturních (j)elit.

http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-mluvcim-uskupeni-islam-v-cr-nechceme-konvickou-pnu-/domaci.aspx?c=A150121_160742_domaci_kop

A je to tady. Tématem dne je středomořská invaze mladých zdravých subsaharských kluků bez dokladů a bez minulosti. Masochistická komediantská entita, dříve nazývaná “západ”, reaguje naprosto neadekvátní snahou o “přerozdělení břemene”, tedy o vývoz těch lidí do dosud málo zasažených zemí středovýchodní Evropy, “nové EU”. A zatímco unijní “ministryně zahraničí”, taková ta zamračená číča co byla na spoustě Erasmů, pléduje v OSN, že “žádný imigrant nebude vracen do země svého původu” (čímž se, chuděra, už předem zavazuje ke svázaným rukám, odkaz zde http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/369220-sefka-unijni-diplomacie-zadala-v-osn-o-pomoc-s-uprchliky.html), tuzemský mediální mainstream masíruje populaci, že “uprchlíky máme vítat” (http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/369361-eu-by-mela-imigranty-vitat-a-ne-je-drzet-za-hranicemi-doporucuji-experti.html), případně se snaží vyvolat pocit viny, neb jsme přece též, kdysi, migrovali (http://zpravy.idnes.cz/die-zeit-uprchlici-vychodni-evropa-komentar-cesko-fsn-/zahranicni.aspx?c=A150513_093226_zahranicni_aha#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=top6). Hlavním hráčem je ovšem Brusel, což se tuzemský tisk ani nesnaží zakrývat (http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/brusel-chce-cesku-a-dalsim-vnutit-stredomorske-migranty_342642.html#.VVMyNPntmkp).

A protože ty kluky bez rodin a bez dokladů nikdo soudný v nezasažené Evropě, táhnoucí se od Finska po ústí Dunaje, nechce, a protože Fin, Estonec, Čech i Rumun si umí velice snadno zjistit, kam s politikou falešné tolerance dospěl bývalý západ, je naprosto jasné, co bude dál.

Bruselu, respektive Bruselu ruku v ruce s tabuizováním islámského problému a “uprchlickou krizí”, se daří uskutečnit nové rozdělení Evropy. Dávno totiž nejde o nějakou solidaritu či ne-solidaritu, ochotu či neochotu se rozdělit a přijmout pár nešťastníků. Víme, kam dovedl hloupý “multikulturalismus” západní Evropu. Víme, že následky dnešních naivních rozhodnutí se během 10-20 let skoro nutně promítnou do skokově zvýšené kriminality, městského gangsterství, no-go zón, nedozírných ekonomických škod, obětí na zdraví i životech a celkového rozkladu společnosti – a nejsme povinni plavit se v troskotající lodi, k jejímuž ztroskotání jsme nijak nepřispěli.  Západní Evropu jsme léta obdivovali, byla pro nás vzorem civilizovanosti a prosperity – to ale není důvod následovat ji v kursu, který je jednoduše šílený.

V jedné diskusi na facebooku, mluvili jsme o zkorumpovaných islámu fandících “expertech”, mi kdosi namítl, že oni experti “jsou pod ochranou mocných”, takže nelze nic dělat. Není to pravda – a je to velice jednoduché:

Buď se do 10 let stanou “mocnými” ti z nás, kdo si dosud zachovali soudnost a smysl pro sebezáchovu, nebo do 20 let bude z našich synů a dcer regulérní lovná zvěř, sexuální otroci a otrokyně, vystrašená znevolněná masa s ohnutými hřbety, případně zohavené mrtvoly. A komu připadá ten odhad příliš blízký, nechť zví, že vývoj se zrychluje – například v USA dosáhla mohamedánská populace za 15 let (od roku 2001) takových počtů a vlivu, jaký trval mohamedánské populaci v Německu dobrých 30 let (1950-1980). Skutečně jde do tuhého, skutečně se z toho tentokrát nevykecáme.

Češi a Moravané to všechno vědí – a věřím, že to nemíní připustit ve své, teprve 25 let svobodné zemi. A tak se EU rozpadne, domácí “experti” si trhnou obrovskou ostudu, nejhorší kolaboranti stanou před soudem, islám bude zastaven. Nejdřív je ovšem třeba naplnit tu Letnou – což islám ruku v ruce s Bruselí hravě zařídí.

http://martinkonvicka.blog.idnes.cz/c/462028/zaplni-ivcrn-na-prelomu-roku-letnou.html

Diskuze:

co myslíte? http://martinkonvicka.blog.idnes.cz/c/462028/zaplni-ivcrn-na-prelomu-roku-letnou.html

Posted by Islám v České republice nechceme on 13. květen 2015

Komentáře

comments