Zastavme nyní, než bude pozdě, vytvořit z naší republiky další Molenbeek, Marseilles, Goteborg, Rotterham!

Vyšlo na IVČRN dne 20.11.2015 (link)

Martin Weiss servíruje brutální pravdu o tom, kdo a jak může za vznik teroristické líhně. Důvodů je víc. A některé jsou šokující … a poučné i pro nás:

* PRODEJNÝ POLITIK: starosta v roce 1993 prohlásil: Naprosto nejsme schopni absorbovat novou vlnu přistěhovalců.“ Otočil, když si uvědomil, kolik hlasů může od imigrantů získat … a stal se velkým zastáncem volebního práva a občanství pro nově příchozí. Následkem byl rekordní přírůstek problémových obyvatel.

* KOUPENÍ ZA SAÚDSKÉ PRACHY: za štědrou finanční podporu si Saúdové koupili nadstandardní vztahy s belgickou vládou, která pak nečinila problémy při zakládání mešity a fundamentalistické organizace ICC. Od 80. let bylo oficiálně nasazeno 600 saláfistických učitelů do škol.

Z celkem 12 důvodů jsou mnohé racionální a očekávatelné, ale tyto si zaslouží naši pozornost. Fundamentalismus se nešíří v Evropě vzduchem, potřebuje pomocníky. Pomocníky z řad těch, kteří mají hájit demokratický státní systém a bezpečí občanů. Kromě laxních nebo úplatných státních úředníků potřebuje i politiky, kteří za prachy nebo vliv udělají cokoliv. Může se tohle dít i u nás?

Ne, tohle se u nás už děje! Co kšeftování s pozemky v Modlanech? Co pokusy o prosazení volebního práva pro cizince včetně těch s neplatnými doklady a další obludnosti od politiků typu Šabatová nebo Dienstbier? Jaký vliv má Saúdská obchodní komora, ve které se angažuje bratr Andreje Babiše? Jdou saúdské dotace do kateder orientalistiky, jako je tomu v zahraničí? Jsou naši politici imunní vůči lákadlu ropných peněz? A co příliv levicových voličů z řad imigrantů? Co ta spousta užitečných idiotů, spouštějících povyk při domnění, že by mohl být někdo omezován ve svých náboženských privilegiích?

Tito lidé mají jedno společné: cynicky kašlou na zodpovědnost za budoucnost země a lidí v ní. A je na nás, abychom jim nedovolili udělat z naší země další Molenbeek, Marseilles, Goteborg, Rotterham.

http://echo24.cz/a/inSqS/molenbeek-misto-kde-teror-nebuji-nahodou

ivcrn_pic_no_go_zone_muslims

Diskuze:

Martin Weiss servíruje brutální pravdu o tom, kdo a jak může za vznik teroristické líhně. Důvodů je víc. A některé jsou …

Posted by Islám v České republice nechceme on 20. listopad 2015

Komentáře

comments