Zelené monstrum Šádí Shanaáh

Vyšlo na IVČRN dne 9.1.2015 (link)

Zelenidlo Šádí Shannáh je opravdu neuvěřitelný. V reakci na redakci Charlie Hebdo vystřílenou lidmi z jeho prostředí požaduje – zcela veřejně:

* elevaci registrace ÚMO na druhý stupeň – proti tomu byla naše petice s 25 tisící podpisy odpovědných občanů – tedy imámové ješté snadněji ve věznicích, jednodušeji zřizované madrásy, motivační vzpruha pro místní ortodoxní muslimy (jiných se to netýká – ti rozumní jsou celkem neviditelně zamícháni v naší populaci).

* zavést pravidelný kontakt státní správy s muslimskými fundamentalisty – vzpomeňte Bublana, jak si zval před lety Mohameda Abbase. Mimochodem – víte koho je Bublan z ČSSD žákem? Zakládajícího českého musla Mohameda Ali Šilhavého – učil Bublana na střední biologii a zůstali nadále přáteli.

* nekonfrontovat islámský fundamentalizmus, jen ozbrojené výstřelky. Tedy neléčit příčinu, ale jen symptomu.

sadi_shanaah

Šádí jednoduše pracuje pro naše nepřátele a ještě se u toho zvládne sympaticky usmívat. Vyzýváme naše příznivce – nastudujte si Šádího argumenty a konfrontujte jakékoliv jeho veřejné vystoupení – zvláště ve veřejnoprávních médiích. Tam mají někteří redaktoři tyhle šmejdy moc rádi. Klaďte nepohodlné otázky – například proč loudil peníze od nenávistného kazatele Alrawiho, proč pořádal konferenci “o islamofobii” s ambasádou státu Kuvajt (kde je např. ateismus tvrdě trestán), atd.

http://www.parlamentnilisty.cz/…/Sef-Cesko-arabskeho-centra…

Diskuze:

Komentáře

comments