Zelený Shannáh šíří propagandu v Respektu

Erik Tabery si do sluníčkového Respektu nově našel mimořádně kontroverzního redaktora – ambasador islámu, usměvavý ŠÁDÍ SHANNÁH ze Strany Zelených, skrývá pod vcelku sympatickým obalem hodně ošklivé jádro.Zopakujme si jeho největší průšvihy:

– pořádal konferenci O ISLAMOFOBII v Černínském paláci v Praze spolu s Kuvajtskou ambasádou(!) – tedy zemí, kde je většínový názor občanů ČR, tedy ateismus, tvrdě trestán. Je to důkazem, že Šádího občané ČR nijak nezajímají – jsme pro něj nástroj, jsme hostitel, jehož fondů a pohostinnosti využívá pro svou vlastni pro-islámskou agendu

– spolu s Klárou Popovovou a Bronislavem Ostřanským se snaží tlačit pro-muslimskou propagandu školákům – viz. projekt muslimove.cz (MŠMT za ministra Chládka projektu odebralo záštitu)

– loudil peníze od nenávistného kazatele Alrawiho (prozrazeno při hacku jeho emailové schránky)

– poslal odporný hanopis ČRO na Lukáše Lhoťana (dtto)

– provozuje INSAAN – jakési centrum česko-arabského porozumění, jehož náplní je ovšem opět pouze pro-islámská lobby v ČR.

11825712_10153544929012938_2727368027645245564_n

Vyšlo na FB IVČRN dne 5.8.2015 (link)

Erik Tabery si do sluníčkového Respektu nově našel mimořádně kontroverzního redaktora – ambasador islámu, usměvavý ŠÁDÍ…

Posted by Islám v České republice nechceme on 5. srpen 2015

Komentáře

comments