Zhoubné bujení 21. století

Vyšlo na IVČRN dne 31.5.2015 (link)

Ještě před pár lety jsme si mohli říkat, že islám bude problém pro další generace. Rychlost, s jakou se věci mění, je překvapivá. Loni se islámu povedlo založit Islámský stát. Jsme svědky událostí, které kopírují Mohamedovy časy a historická období dalších islámských útočníků. Islámský stát se chlubí podřezáváním a upalováním zajatců, gaye dle islámského práva šaría hází z vysokých budov, dle práva šaría vznikl otrokářský trh, kde se prodávají ulovené nemuslimské dívky, desítky tisíc muslimů z celého světa se vydávají bojovat do Islámského státu, tisíce ze Západní Evropy.

is_flag_burnedCo že se to vlastně děje? Sunnitský islám (90% muslimů) je historicky zvyklý mít zastřešující státní útvar, území kde se skutečně žije pod vládou islámu. Je tu Saúdská Arábie a další “muslimské” státy, ale ty mají částečně sekulární vlády a to není pro “dobré” muslimy to pravé ořechové. Ano, i Saudská Arábie je částečně sekulární, jinak by tam měli oficiálně otrokářství a další islámské lahůdky. Současné území Islámského státu v Sýrii a Iráku samozřejmě není prvním pokusem o Chalífát. Předtím to zkoušel Taliban v Afghánistánu, Boko Haram v Nigérii, Aš Šabab v Somálsku, ale až od 29. června 2014 to vzniklo a integruje to území předchozích pokusů. Od 11. 9. 2001 jsme si už zvykli na neustálé atentáty, 25 998 smrtelných útoků ( http://www.thereligionofpeace.com/
) ve jménu islámu od té doby, to postupně omrzí a už to prostě tak někteří bereme. Jako ovce jsme si zvykli, že ideologie islámu tohle občas dělá. Ale Islámský stát zvyšuje laťku.

Takto jste si představovali 21. století?

Můžeme klidně přistoupit na nesmysly kolaborantů s islámem, že Islámský stát není islám. I kdyby to byla pravda, tak už jen to, že miliony muslimů pochopily společně islám přesně takto, by pro nás mělo být varování. Tisíce Němců, Francouzů a dalších se dnes vyrovnávají s tím, že syn jejich, dříve tak přátelských přistěhovalých muslimů, odešel bojovat za islám, proti jejich zemím. Už jen toto varování, co islám dělá s nestopovým množstvím muslimů, je předpokladem k odmítnutí jakékoli islámské imigrace, natož přikazované od Evropské komise. Jednoduše – čím méně islámu – tím větší šance, že tento stát se islamizaci ubrání.

Proto věnujte pozornost právě podepisované petici. https://www.ivcrn.cz/petice . Vytiskněte si arch a zajděte třeba za sousedy, za přáteli, za spolužáky. Evropská komise se snaží vše urychlit a ututlat, desítky tisíc muslimů, které má Česko dostat v roce 2015 dávkuje po částech. Buďme rychlejší. 

Diskuze:

Ještě před pár lety jsme si mohli říkat, že islám bude problém pro další generace. Rychlost, s jakou se věci mění, je př…

Posted by Islám v České republice nechceme on 30. květen 2015

Komentáře

comments