Živý přenos ideové konference IVČRN v sobotu 25.4.2015 od 10.00 hodin na tomto webu!

Vyšlo na IVČRN dne 22.4.2015 (link)

ideo

 

Dovolujeme si vás všechny pozvat na sledování první ideové konference IVČRN online živě na našem webu https://www.ivcrn.cz/!

Konference se bude online přenášet v sobotu 25. dubna 2015 od 10:00 z konferenčního centra Greenpoint v Praze. Zúčastní se jí významní kritici islámu včetně poslanců, právníků, akademiků a podnikatelů.

Hlavním cílem konference je nalezení společné, demokratické cesty, jak zabránit islámské expanzi v krátkodobém i dlouhodobém horizontu a co je skvělé – díky online přenosu můžete být na ní.

Rekapitulace cílů a základních idejí IVČRN.
Někdo nás sledujete roky, někdo teprve chvilku a někdo s k nám dokonce i přidal. Pro ty kdo jsou třeba noví – iniciativa “Islám v České republice nechceme” vznikla v roce 2009 jako malá skupinka na sociálních sítích.
Teď máme cca 118 000 internetových příznivců s regionálními pobočkami ve všech větších městech v České republice. Jsme nepolitická občanská iniciativa zabývající se osvětou, veřejnými přednáškami a kampaněmi.
Islám považujeme za nebezpečnou teokratickou ideologii, neslučitelnou s demokratickými principy. Naším cílem je chránit Českou republiku, její kulturu, tradice a zavedený způsob života před šířením politického islámu, který je problémem v mnoha západních státech i ve státech muslimských.
IVČRN hledá podporu napříč celým politickým spektrem, spolupracuje s akademiky, novináři i několika exmuslimy a exmuslimkami.

Diskuze:

Dovolujeme si vás všechny pozvat na sledování první ideové konference IVČRN online živě na našem webu…

Posted by Islám v České republice nechceme on 22. duben 2015

Komentáře

comments