Veselé Velikonoce po muslimsku aneb zkoušítete reformovat islám? Zemřete.

Veselé Velikonoce po muslimsku aneb reforma islámu? Nemožná.

Co se stane s těmi několika muslimy hlásajícími mír názorně předvedli muslimové ve Skotsku.
40 letého Asada Shaha, Pákistánce, majitele malé trafiky, vděčného za důstojný život v Glasgow, ubodali jeho muslimští bratři, protože na twitteru ve čtvrtek popřál
Veselé Velikonce milovanému křesťanskému národu.”
asad-shah-ahmadyya

Původní článek ze skotských novin zde.

Asad byl prototyp úspěšně začleněného imigranta, který se dokázal zapojit do společnosti a nezůstal v muslimské ulitě. Na pátek naplánoval veřejnou debatu o důležitosti Velikonoc. (Někteří naši slunkobratři by se od něj mohli učit úctě k tradicím.) Vyjadřoval se veřejně proti násilí a přál si mír pro všechny lidi.
Pouhé čtyři hodiny potom, co popřál všem Veselé Velikonoce ho ale několik muslimů ubodalo v jeho trafice.
Proč to udělali? Co tím chtěli ukázat ostatním? Navíc byl Asad Shah členem “islámské” sekty Ahmadiyya. Tu většinoví sunnité neuznávají jako islámskou sektu. Otázka z jaké sekty byli útočníci je na místě.
islam

    Žádné kamarádění s nemuslimy.
    Žádný mír.
    Žádné uctívání cizích tradic.
    Takhle dopadne každý, kdo by chtěl něco na islámu měnit.
    Prostě Islám, Islám. Islám.

Jedna perlička na závěr, na univerzitě v Glasgow působí Čulík, český islamofil, který tam za naše peníze učí bohemistiku. Viz Subvence-pro-islamofila

Tradice a Čechy jsou pro něj ovšem nic. Zabývá se psaním nesmyslů na britské listy a udáváním českých doktorů za kritiku neprofesionality muslimských zaměstnanců nemocnic.
komentováno třeba tady:
Kauzu a zajímavé názory a postřehy doktora Rogozova najdete třeba zde: Rogozov Vladislav

Stejně jako Bruselským potentátům, tak i nablblému Čulíkovi se přímo před očima odehrávají tragédie způsobené islámem, ale oni dál jedou hlouběji do brusele.

Komentáře

comments