Znásilněná Itálie

Vyšlo na IVČRN dne 15.6.2015 (link)

Podpora kvótám se drolí. Italská vláda má vážné problémy. Regionální volby v Itálii vyhrála Liga Severu Mattea Salviniho, která kritizuje Evropskou unii a odmítá přistěhovalce. Tři oblasti severu varovaly, že už žádné migranty nepřijmou. Guvernér Lombardie vyloučil přijetí dalších imigrantů a dokonce pohrozil omezením regionálního financování městům, která je vezmou. Francie a Rakousko uzavírají hranice zpřísněním kontrol. Premiér Matteo Renzi vyhrožuje tajemným “plánem B”, pokud Evropa urychleně Itálii nepomůže. Ta jako země prvního záchytu má podle práva povinnost se o vlnu migrantů přistávajících u jejích břehů postarat, ale nezvládá to. Pokud “plán B” neznamená začít migranty vracet, Bůh buď Itálii milostiv.

„Největším problémem současnosti je rozlišit, kdo je politickým uprchlíkem a kdo ilegálním imigrantem. A s tím se současná italská vláda nedokáže vypořádat. Ze všech běženců, kteří se dostali do Itálie, totiž jen každý čtvrtý utíká z válkou postižené země, a má tak právo, aby požádal o politický azyl…. Ilegální imigranty je pak třeba, i na základě dohod se severoafrickými státy, Alžírskem a dalšími vracet zpět. Určitě by vyšlo levněji je naložit na jednu loď a poslat je zpátky, než zajišťovat ochranu pobřeží a organizování záchranných operací ve Středozemním moři. Navíc když se sem už dostanou, tak dostávají padesát eur na den, k tomu mají i mobilní telefon a tak dále,“ říká jeden z představitelů Ligy Severu, profesor Stefano Bruno Galli, který je také zástupcem lombardského guvernéra Roberta Maroniho. Ale imigranti – to je hlavně obrovský byznys. 50 eur na den neuvidí nikdo z nich – velkou část z toho si urvou etnobyznysmeni, přerozdělovači a jiní paraziti. Tady musíme hledat zdroj lobbingu a politické podpory sebevražedného plánu!

Podepište prosím petici proti přidělování imigrantů do Česka:www.ivcrn.cz/petice

ne kvotam

http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/prijimejme-jen-politicke-uprchliky-ilegaly-posilejme-zpet-zada-evropu-italska-liga-severu–1500262

Diskuze:

Podpora kvótám se drolí. Italská vláda má vážné problémy. Regionální volby v Itálii vyhrála Liga Severu Mattea…

Posted by Islám v České republice nechceme on 15. červen 2015

Komentáře

comments