O nás

Ohodnoťte toto post

Motto: “Máme rádi rozmanitost, proto odmítáme islám.”

islám v ČR nechceme se staví na obranu demokratické ústavy, sekulárního státu s demokratických vládním zřízením, ústavou zaručující lidská práva a rovnost lidí bez rozdílu pohlaví, vyznání a sexuální orientace proti totalitním ideologiím a islámu jako nejagresivněji se šířící ideologii současnosti obzvlášť.

islám v ČR nechceme sdružuje lidi různého věku, profese, vzdělání, etnického původu, vyznání a sexuální orientace. Nenabízíme žádnou novou ideologii ani zázračná řešení. Již existující principy, jako je zásada “Co sám nerad, nečiň druhému.”  Všeobecná deklarace lidských práv, či ústava České republiky jsou dobré, stačí je dodržovat.   Svoboda a lidská práva jsou nám natolik vlastní, že nemůžeme mlčet, když vidíme volání po jejich omezování, nebo přímo jejich omezování.

My z islám v ČR nechceme jsme přesvědčeni, že svoboda jednoho člověka končí tam, kde začíná svoboda druhého. Islám prokazatelně ve svých základních textech nectí rovná práva lidí, omezuje jmenovitě ženy, či nemuslimy takovým způsobem, že tolerance a svoboda pro islám, znamená konec pro svobodu a toleranci jako takovou.

Iniciativa IVČRN byla založeno lidmi, které dala dohromady facebooková stránka Islám v České republice nechceme.

Jsme největší nestrannou platformou na českém internetu. Otevřená pravidla IVČRN dávají prostor k vyjádření a sdílení všem, kromě nenávistných útoků a porušování zákona. IVČRN a lidé zde informují o islámu několikadenním předstihem před mainstreamovými médii, iDNES a Česká Televize nejednou přišli se zprávou s dvoudenním zpožděním oproti IVČRN

Email : [email protected]
Facebook : www.facebook.com/ivcrn
Google+ : Islámvčrnechceme
Twitter : twitter.com/IvCRn