Aktualizace / 20.10. 2017

  •  Další představitelé Pirátské strany podporují Kliniku
  • Ivan Bartoš si na svatbu pozval levicové extrémisty 

Levicový extrémismus

Předseda Pirátské strany Ivan Bartoš je silným sympatizantem krajně levicového hnutí Antifa, které bylo v červnu tohoto roku v americkém státě New Jersey oficiálně zařazeno na seznam domácích teroristických skupin. V současnosti se očekává reakce vlády USA, která má rozhodnout, zda toto anarchistické hnutí prohlásí za teroristickou skupinu na celém území . Podle federálních bezpečnostních úřadů USA je Antifa na vzestupu a stále nebezpečnější.

(obr.1) Zdroj: http://www.ivanbartos.cz/2015/04/ Ivan Bartoš drží anarchokomunistickou vlajku s logem Antify.
Rozhovor s Ivanem Bartešem z konce roku 2015 – Zdroj: http://forum24.cz

Ivan Baroš se jako aktivista taktéž zúčastňuje akcí v tzv. centru Klinika (obr.2), jedná se o nelegální squaterské doupě, které se otevřeně hlásí k Marxistické ideologii a také místo, které navštěvují a jsou v něm vítáni lidé, jako je Lukáš Borl. Samotná Klinika se tímto aktivistou chlubí na svém webu. (obr.3)

(obr.2) – Jeden z důkazů o propojení Ivana Bartoše a tzv. Klinky poskytuje Anarchistická Federace. Zdroj: https://www.afed.cz/
(obr.3) Tzv. Klinika se chlubí podporou Lukáše Borla Zdroj: https://klinika.451.cz/

Lukáš Borl (obr.4, obr.5) je policií spojován s takzvanou Sítí revolučních buněk, která se mimo jiné přihlásila k několika útokům na pražskou restauraci Řízkárna a také byl vyšetřován pro podezření z příprav teroristického útoku. Díky chybnému postupu policie musel soud osvobodit všechny obviněné anarchisty. Ti byli sledováni tajnými agenty přímo na tzv. Klinice

(obr.4) Veřejný profil Lukáše Borla v policejní databázi. (neaktuální)

 

(obr.5) Lukáš Borl a opět Anarchistická federace (obr.2)

“Jsem nebezpečný a ozbrojený.”

Lukáš Borl 1url.cz/3tIYQ

Je známo, že násilných (žhářství a vyhrožování bombovými útoky) i nenásilných (demonstrace a vydírání) útoků na tuto restauraci se účastnili taktéž aktivisté z tzv. Kliniky a Antify, což jeden z mnoha důkazů vzájemného propojení těchto anarchistických skupin. Útoky byly vedeny na majitele restaurace, který měl neshody s bývalou zaměstnankyní. Ta je shodou náhod aktivistkou na tzv.Klinice. 

Bylo by podivné, kdyby se právě “antifašista” Ivan neznal s “antifašistou” Lukášem. Nemyslíte? Navštěvují stejná místa a přátelí se ze stejnými lidmi.

Můžete se na to Ivana Bartoše zkusit zeptat. Problém je ale v tom, že otázky, které mu nevyhovují “posílá do …(obr.6)”.

(obr.6) IVČRN zaslala dotaz na pirátskou stranu, jak se staví k migraci a islámu, na jejich fóru se k otázkám vyjádřil i sám Ivan Bartoš . Znění dotazů a reakce pirátské strany zde včetně Ivana Bartoše https://forum.pirati.cz/medialni-odbor-f181/iniciativa-islam-v-cr-nechceme-odpovedi-t18913.html

Dne 6.2.2016 se na Hradčanském náměstí konala celoevropská demonstrace proti islamizaci. Této demonstrace se zúčastnily desetitisíce lidí. Tehdy bylo hodně z nich překvapeno agresivitou levicových extrémistů z Kliniky a Antify, kteří se tlačili přes policejní záteras tvořenou těžkooděnci a lidem nesouhlasícím s nebezpečnou migrační politikou nadávali do “nácků”. Až na Hradšanském náměstí policie těmto anarchistům zabránila v dalším postupu. Jednalo se o protidemonstraci, kterou zorganizovali aktivisté z tzv. Kliniky. Následně police anarchisty několikrát vyzvala, aby opustili prostor, ale oni odmítali uposlechnout. Přiložená fotografie (obr.7) dokazuje přítomnost Ivana Bartoše na Hradčanském náměstí mezi dalšími členy Klinky a Antify.

(obr.7) Ivan Bartoš stojící u transparentu, který z naší země vyhání osobnosti, jako je například T.G.Masaryk nebo Milada Horáková. Nechybí vlajka Anarchokomunismu. Rok 2015

Piráti rozhodně nejsou vítači.”

Ivan Bartoš

Můžete namítnout, že Ivan Bartoš na demonstraci nereprezentoval Pirátsou stranu ale, …

Stejný den, stejná demonstrace! Členové Pirátské strany v průvodu krajní levice, nebo jen zabloudili od počítače? (obr.8)

(obr.8)

Video záznam pochodu krajní levice i s popisky včetně Refugees welcome, v průvodu je k vidění jak Ivan Bartoš, tak také muslim, který se sám pobodal a svedl to na islamokritiky.(https://www.novinky.cz/krimi/403224-muslim-se-v-prazskych-vrsovicich-bodl-sam-mysli-si-policie.html)

Ivan Bartoš a další členové Pirátské strany společně drží vlajku s logem Pirátů a vykřikují slogan: “Uprchlíci vítejte, …”

Něco pro voliče Pirátů, třeba se proberete!!

Posted by Karel Joachimstál on Tuesday, October 17, 2017

 

Aktualizace / 20.10. 2017

Rok 2016. Pirátská strana vyjadřuje podporu neomarxistům a squatterům z tzv. Kliniky a to přímo na webu Pirátské strany. K podpoře se podepsali:

Jakub Michálek (lídr kandidátky, zastupitel-Praha), Ondřej Profant (kandidát, zastupitel-Praha), Mikuláš Ferjenčík (lídr kandidátky-Pardubický kraj, zastupitel-Praha), Adam Zábranský (pražský zastupitel)

Aktuálně. Novinář Josef Provazník na svém facebookovém profilu informuje o extrémistech, které si Ivan Bartoš pozval na svatbu.

Antisemitismus Ivana Bartoše?

Už je to více než rok, co Ivan Bartoš podepsal protižidovskou petici. Právě to nám připomněl redaktor deníku Forum24 Jiří Sezemský. Jak samotný autor článku píše, tak na novodobý antisemitismus u krajně levicových skupin upozorňuje i izraelský ministr Natan Šaransky.

Zdroj: http://forum24.cz/pirati-a-zeleni-maji-hodne-spolecneho-i-novodoby-antisemitismus/

Další info: https://echo24.cz/a/pgAvj/bojkot-izraele-v-cr-skryty-antisemitismus-piratu-a-zelenych

Volby se blíží. Ivan Bartoš byl nucený se vyjádřit a omluvit se, ale není překvapivé, že se ze svojí omluvou příliš nechlubil. Ani na svém profilu a ani na stránkách Pirátské strany. Čert ví, jak moc upřímné to pár dní před volbami bylo. 
Bartošovo vyjádření sehnal Aaron Günsberger a publikoval ho na svém profilu, plyne z něj něco jako, že to podepsal, protože to podepsal.

Chceme ve sněmovně člověka, který něco podepíše a za rok toho lituje?

Protiústavní kodex Pirátského poslance?

Poslanci Pirátské strany je v podstatě zakázáno hlasovat dle svého uvážení a musí hlasovat v souladu s rozhodnutím poslaneckého klubu. Tak za toto by se nestyděl ani Vítek Bárta a jeho etický kodex pro VV. Ústava ČR nezná vázaný mandát. Poslanec se má rozhodovat podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Další zdroje:
Jak se k základním otázkám k islámu a migraci stavěla pirátská strana v roce 2013 můžete najít zde:https://teams.piratenpad.de/4AGiZlT7Fa

Další fotografie:


 

 

 

 

 

-fa-

Komentáře

comments